Biz Kimiz

Ekibimiz ile 2015 yılından itibaren MİKRO MUHASEBE-ERP PROGRAMI başta olmak üzere ÖZEL YAZILIM ve TEKNİK-DONANIM gibi farklı alanlarda ortak projeler geliştirmekte; toptan, perakende ve imalat sektörlerine destek ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Partneri olduğumuz firmaların kendi özel yapıları sebebiyle standart paketlerin yanında özel çözümler üretme ve uygulama ihtiyacı bizleri gelişmeye yönlendirmiştir.

Hizmetlerimizi iş kolları anlamında temel de 3 ayrı başlıkla özetleyebiliriz:

  • MİKRO ERP-MUHASEBE PROGRAMI kurulumu, Eğitimi ve Danışmanlık Hizmeti
  • Mikro ve diğer programlara entegre edilebilen ÖZEL YAZILIM Projelerimiz
  • Teknik-Donanim Desteği ve Hizmetlerimiz.

Özel Çözümlerimiz özetle DEPO OTOMASYONU, CRM, B2B, MOBİL UYGULAMALARIMIZ ve MİKRO ERP PROGRAMINA TAM ENTEGRELİ diğer yazılımlarımızdır.

Çalışmakta olduğumuz firmalar ile gerek Mikro ERP Programının en verimli halde uygulanması gerekse de özel yazılım çözümlerimiz ve teknik-donanım desteklerimiz ile uçtan uca tüm ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyoruz.

Sizlerden gelen istek ve ihtiyaçlarınız bizlere hem tecrübe hem de gelişme sağlamaktadır ve TNC ailesi olarak bunun bilincindeyiz.

Özellikle karmaşık gibi görünen ERP programlarının basit arayüzlerle oldukça kullanışlı hale getirerek hem kullanıcı dostu hem de tüm ihtiyaçlarınızı kapsayacak şekilde uyarlamaktayız.

Yazılım sektöründe büyüme genellikle memnun kalan Partnerlerin referansları ile olmaktadır. Bu bilinçle sizlerin memnuniyeti bizim asıl hedefimizdir.

Saygılarımızla…

TNC YAZILIM VE TEKNOLOJİ