Mikro Yazılım Paketleri

Mikro Yazılım her ölçekteki işletmeler için sektörel farklılıkları da göz önüne alarak çeşitli paketler satışa sunmaktadır. İşletmenizin ihtiyacı olan paket seçimi, gerek maliyet gerekse de kullanışlılık açısından önem arz etmektedir. Özellikle kullanıcılara tamamen karmaşık gibi gelen ERP ve MRP Süreçlerinin Paket seçimlerindeki önemi de burada daha çok öne çıkmaktadır. Piyasada bir çok eşdeğer program vardır. Programların iyi ya da kötü olmasından daha önemli olan konu; etkin ve verimli kullanılıp kullanılamamasıdır. Bu anlamda işletmeniz için üç önemli başlık sizin için önemlidir:

1- Hangi Mikro Program Paketinin işletmeniz için uygun olacağı,

2- Sahip olduğunuz ya da alacağınız programın en etkin ve verimli şekilde nasıl kullanacağınız

3- Son olarak da hangi Mikro Danışmanı ile çalışmalısınız


Mikro Yazılım Satış Sürecimiz Nasıl İşliyor

- Bizimle telefon, whatsapp ya da iletişim formumuz ile temasa geçin

- Size en uygun vakitte firmanızda ya da uzaktan online bağlantı ile görüşelim

- Firmanızın yapısı, işleyiş ve ihtiyaçlarını birlikte belirleyelim

- En uygun Mikro Yazılım Paketine birlikte karar verelim

- Talep ederseniz kendi bilgisayarınıza demo sürümünü kuralım; Demo sürümlerimizde tüm işlem menüleri açık ve kullanılabilir durumdadır

- Kiralama veya Satınalma lisans seçeneklerinden birini tercih ederek Mikro Yazılıma sahip olabilrsiniz

- Almış olduğunuz Mikro Yazılım Paket içeriklerine göre değişen sürelerde firmanızda ücretsiz eğitim tarafımızca verilmektedir

Mikro Fiyat Listesi' ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

alternative

Mikro Fly

Mikro Fly ile tüm iş süreçlerinizi tek bir platform üzerinden uçtan uca yönetebilir, faaliyet gösterdiğiniz sektörün ihtiyaçlarına göre kolaylıkla özelleştirebilir ve hızlıca canlı kullanıma geçebilirsiniz.

E-Devlet uygulamalarının tek bir çatı altında entegre edilebildiği Mikro Fly’da Mikro Asistan Güncelleme Hizmeti ile de mevzuat değişikliklerine kolayca adapte olursunuz.

Ayrıca Mikro Fly ile para, iş gücü ve ekipman gibi her türlü kaynağınızı kolaylıkla planlayıp, iş süreçlerinin kontrolünü kolayca sağlayabilirsiniz.

30119.50₺ - 1895805.70
alternative

Mikro Jump

Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetebilirsiniz. Üstelik siz işlerinizi büyütürken ticari yazılımınız da sizinle birlikte büyür.

Siz de KOBİ olarak kontrolü büyümek, rekabette öne çıkmak istiyorsanız Mikro Jump ürünü tam da size göre.

Mikro Jump ile yapabileceklerinizin bazıları;

- Stok Yönetimi, Ürün Yönetimi, Masraf Yönetimi, Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi, Satış ve Müşteri Yönetimi, Finans Yönetimi, Bütçe Yönetimi

14532.88₺ - 482590.50
alternative

Mikro Run

Kolay kullanımı, yalın menüleri, 64 MB ücretsiz yedekleme kotası, e-dönüşüm modülleri ve 1 yıl geçerli 300 kontör sayesinde tüm bu süreçlerinizi uçtan uca kolayca yönetebilirsiniz.

Üstelik Mikro Run ile e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Mutabakat, e-SMM çözümlerine ücretsiz olarak sahip olursunuz.

2360.00₺ - 7013.92